Про компанію

Підприємство ТОВ «Дробмаш-Україна» засноване у 2003 р. та представляє продукцію компанії DSP Prerov (Чехія) і Merz Aufnahmstechnik GmbH (Німеччина) спеціалізується з продажу дробильно-сортувального обладнання, а саме: технологічних ліній (лінії виробництва щебеню з гірських порід мобільні дробильно-сортувальні установки, лінії виробництва кубоподібного щебеню, виробництво щебеню з гравійно-піщаних сумішей, виробництво щебеню з осадових порід, сортування кар’єрного щебеню, переробка будівельних відходів, переробка опор контактної мережі, переробка металургійних шлаків, твердих побутових відходів); різне будівельне обладнання (щокові, конусні, молоткові, спеціального призначення дробарки; інерційні, колосникові, самобалансні гуркоти; вібраційні, пластинчасті, шлюзові живильники; млини; конвеєри;портові навантажувачі; піскомомийки, вібромийки); агрегати (великого дроблення, середнього дроблення, дрібного дроблення, сортування, грануляції, утилізації).

Також компанія ТОВ «Дробмаш-Україна» є офіційним представником компанії «Sinotruk» і бренду HOWO а текож представником спецтехніки бренду SEM виробленого на заводі Caterpillar Qingzhou LTD.

«Sinotruk» – державна автомобілебудівна компанія, розташована в Гонконзі. Її материнська компанія, «China National Heavy Duty Truck Group Company Limited», є третім за величиною автовиробником з виробництва важких вантажівок в КНР і знаходиться в провінції Шаньдун.

Виробляє вантажні автомобілі, напівпричипи, тягачі, самоскиди, які використовуються в різних галузях, включаючи будівництво, контейнерні перевезення, гірничодобувна промисловість, сільське господарство.

Крім важких вантажівок, Sinotruk виробляє під брендом Howo і малотоннажні комерційні автомобілі, а також пікапи, різну автоспецтехніку

У 2009 році німецький виробник вантажівок «MAN» купив 25% + 1 акцій китайської компанії «Sinotruk». Результатом співпраці став випуск нової лінійки вантажної техніки з кабіною MAN TGA – Sitrak.

Завод SEM – один з найбільших заводів Китаю, які виробляють дорожню техніку і фронтальні навантажувачі високої якості.

Заснований в 1958 році під ім’ям Shandong Engineering and Machinery завод був реформований в акціонерну компанію в 2003 році. У 2005 році завод SEM успішно приєднався до  корпорації Caterpillar

З 2012 року Продукція заводу «Shandong SEM Machinery Co.», торгова марка SEM, офіційно представлена ​​в Україні.

Компанія SEM 100% належить і управляється CATERPILLAR.

Ми не тільки поставляємо техніку. Ми пропонуємо системні рішення і володіємо великими можливостями надавати комплекс послуг «під ключ». Спецтехніка SEM, що поставляється компанією Дробмаш-Україна супроводжується сервісом найвищого рівня з використанням оригінальних запасних частин і залученням кваліфікованого персоналу. Всі послуги  нашого сервісу спрямовані на підтримку ваших машин SEM в робочому стані без простоїв. Ми готові допомогти вам повністю сконцентруватися на веденні бізнесу і покластися на надійність техніки.

Продаж техніки під ключ, комплектація техніки під технічне завдання клієнта, розсрочка техніки на 4 місяці, наявність виїзного сервісу та склада запасних частин.