Про компанію

Підприємство ТОВ «Дробмаш-Україна» засноване у 2003 р. та є офіційним дилером ВАТ «Дробмаш» та спеціалізується з продажу дробильно-сортувального обладнання, а саме: технологічних ліній (лінії виробництва щебеню з гірських порід ДСУ-30 та ДСУ-90, мобільні дробильно-сортувальні установки МДСУ-50, лінії виробництва кубоподібного щебеню, виробництво щебеню з гравійно-піщаних сумішей, виробництво щебеню з осадових порід, сортування кар’єрного щебеню, переробка будівельних відходів, переробка опор контактної мережі, переробка металургійних шлаків, твердих побутових відходів); різне будівельне обладнання (щокові, конусні, молоткові, спеціального призначення дробарки; інерційні, колосникові, самобалансні гуркоти; вібраційні, пластинчасті, шлюзові живильники; млини; конвеєри; портові навантажувачі; піскомомийки, вібромийки); агрегати (великого дроблення, середнього дроблення, дрібного дроблення, сортування, грануляції, утилізації).

 

Також ТОВ «Дробмаш-Україна» представляє продукцію компанії DSP Prerov (Чехія): — обладнання для переробки корисних копалин; обладнання для утилізації будівельного сміття; комплексні ділянки з переробки з корисними копалинами.

Починаючи з 2004 року, ТОВ «Дробмаш-Україна» є дилером з реалізації продукції ВАТ «Полтавський ГЗК» — зуб ковша до екскаватора ЕКГ-4,6.

Крім продажу обладнання підприємство надає послуги з монтажу, гарантійного та сервісного обслуговування обладнання, що поставляється. За час роботи підприємства змонтовано та запущено в експлуатацію кілька великих технологічних ліній з переробки корисних копалин на таких підприємствах:

Адабаське кар’єроуправління ДП УВП УЖД (Кіровоградська обл.)

Ємільчинська гірничо-промислова компанія (Житомирська обл.)

Самчинецьке кар’єроуправління ДП УВП УЖД (Вінницька обл.)

ДП Східний гірничо-збагачувальний комбінат (Кіровоградська обл.)

Анадольський кар’єр ДП Донецький облавтодор (Донецька обл.)

З 2011р. «Дробмаш-Україна» є дилером ВАТ «Амкодор» (Білорусія). В асортименті ЗАТ близько 90 моделей машин та обладнання, а саме: харвестер, форвардери, катки ґрунтові, навантажувачі з бортовим поворотом, фронтальні навантажувачі, снігоочисники, аеродромні збиральні машини та багато іншого.

У 2012 р. ТОВ «Дробмаш-Україна» стає офіційним представником «Shandong SEM Machinery Co.» (Торгова марка SEM). Реалізація, гарантійне обслуговування та просування продукції техніки SEM на території України ведеться спільною з ТОВ «Цепелін Україна» — офіційного дилера Caterpillar. Оскільки SEM Machinery є власністю корпорація Caterpillar, вся продукція виробляється згідно стандартів Caterpillar і обов’язково проходить сертифікаційні випробування якості та безпеки. На заводі SEM випускаються фронтальні навантажувачі, ковзанки, автогрейдери, бульдозери. Площа заводу – близько 510 000 м2, штат – 2200 співробітників. Виробничі потужності підприємства дозволяють виготовляти понад 25 000 колісних навантажувачів на рік. До 2015 року стоїть план збільшити виробництво до 40 000 навантажувачів на рік. Спектр застосування фронтальних навантажувачів SEM дуже широкий. Вони чудово справляються з найрізноманітнішими завданнями під час проведення землерийних, навантажувально-розвантажувальних робіт, можна використовувати у плануванні майданчиків, при переміщенні сипких матеріалів, на лісозаготівельних роботах.