SEM 656D HL з подовженою стрілою


Бренд SEM виробництва CATERPILLAR (QINGZHOU) Ltd. є власністю компаній CATERPILLAR, що дозволяє техніці SEM користуватися передовим досвідом та технологіями CATERPILLAR.

Фронтальний навантажувач SEM 656D HL — один з найпопулярніших продуктів SEM, користуються більшою популярністю у всьому світі. SEM 656 D HL виготовлений виключно для зарубіжних ринків з використанням програмних технологій САТ (Катерпіллар).

Спочатку при плануванні та виробництві в конструкцію машини було закладено підвищений запас міцності робочих деталей та конструкції в цілому. Тому надійність, довговічність, ремонтопридатність, простота управління машиною (координатна ручка управління — пілотне управління) та швидкість обслуговування фронтального навантажувача SEM 656D HL переможена багатьма позитивними відгуками власників SEM у різних країнах світу. Навантажувач відмінно працює в гірничодобувній галузі (шахти, кар’єри і т.д.), у будівельній галузі, у сільському господарстві, у лісозаготівельній галузі та нафтогазовидобувних та інших галузях.

Двигун:
У базовій версії навантажувач комплектується двигуном WD610G.220 виробництво Weichai Power Co. Ltd (один з найбільших світових виробників з кращим ливарним виробництвом на території Азії) з турбонаддувом та безпосереднім упорскуванням. Двигун володіє високим крутним моментом на низьких оборотах, низьким рівнем шуму та сучасною системою упорскування палива, що дозволило суттєво скоротити витрату палива. Одночасно з відмінними технічними характеристиками даний двигун має високу надійність експлуатації. В опції клієнт може вибрати двигун С6121 (аналог двигуна Caterpillar 3306B).

Трансмісія:
Коробка передач сучасної конструкции SEM (розроблені спільно з Caterpillar) з проміжними валами та перемиканням під навантаженням. Фактично – коробка-автомат з великим вибором передач (для роботи та для перегонів, всього 4 передачі), що позитивно впливає на продуктивність роботи навантажувача, а також суттєво знижує витрату палива. Робочі шестерні трансмісії збільшених розмірів мають високий термін служби та призначені для роботи у важких умовах (Heavy Duty applications).

Гідравлічна система:
Більшість компонентів гідросистеми (шланги, керуючі та робочі клапани тощо) SEM виготовлена ​​на підприємстві Caterpillar Wuxi Co., Ltd. — ті, що поставляються на конвеєри заводів CAT. Збалансована гідравлічна система за технологією CATERPILLAR дає відчуття легкості та точності керування. Два роздільні шестерні гідронасоси PERMCO (США) з регулюванням продуктивності по навантаженню, з пріоритетом контуру рульового управління. Тиск гідросистеми сягає 19 МПА, зусилля відриву сягає 19 тонн.

Мости:
Провідні мости навантажувачів SEM (Розроблені спільно з Caterpillar) удосконалені для роботи у важких умовах (Heavy Duty applications). Робочі шестерні мостів збільшених розмірів із великим передатним числом мають найвищий термін служби.

Технічні характеристики фронтального навантажувача SEM 656D HL
 
Номінальна вантажопідйомність 5,000 kg
Експлуатаційна маса 17,100 kg
Місткості ковшів 3.0 — 4.5 m³
Габаритні розміри ДхШхВ (mm) 8247*3050*3416
 
Двигун
Номінальна корисна потужність 162kW @2200rpm
Модель WD615G.220
Діаметр циліндра 121 mm
Хід поршня 152 mm
Робочий об’єм двигуна 9.73 L
Макс. обертаючий момент 860 Nm
 
Робочі характеристики
Тягове зусилля на колесі 152 kN
Зусилля відриву 186 kN
Навантаження при перекиданні 102 kN
 
Гідравлічна система
Модель Пілотне керування
Поточний насос 97 мл/об
Тиск у системі 16 MПa
Час гідравлічного циклу
Підйом 5.87 с.
  Розгрузка 1.11 с.
Опускання (порожній, завантаження) 4.4 с.
Всього 11.38 с.
 
Рульове управління
Кут повороту (ліворуч/праворуч) 38°
Мін. радіус повороту по задньому колесу 6 213 mm
Мін. радіус розвороту по краю ковша 6 942 mm
 
Міст
Бренд SEM-A
Передній Фіксований із супортами
Задній Фіксований на хиткій рамі
Максимальні кути кочення вагання ± 11°
 
Гальмівна система
Робоче гальмо: Сухий, з пневмогідравлічними супортами
Гальмо стоянки Барабан, пружинний з пов. скиданням
 
Коробка передач
Бренд SEMTR100/B-YJ375
Тип Проміжний вал, перемикання під навантаженням
Швидкість
   Вперед 2 8.9 км/ч
   Вперед 2 16.5 км/ч
   Назад 1 8.9 км/ч
   Назад 2 16.5 км/ч
   Вперед 3 25.5 км/ч
   Вперед 4 44.5 км/ч
   Назад 3 25.5 км/ч
   Назад 4 44.5 км/ч
 
Технічні обсяги
Паливний бак 297 л
Система охолодження двигуна 45 л
Система змащення двигуна 19 л
Система гідротрансформатора та коробки передач 55 л
Система мастила диференціалів та головних передач:
    Передні 40 л
    Задні 40 л
Бак гидросистеми 297 л
 
Шини
Розмір 23.5 — 25
Кількість шарів корду 16
Тип шини по навантаженню L3/E3
Робочий тиск Передні 400 кПa/Задні 350 кПa
 
Додаткове обладнання / Опції
Диз. двигун (1 ступ.) Shanghai C6121
Диз. двигун (1 ступ.) Shanghai C6121 Серт. ФКФШ
Мост Meritor / ківш посилений
Шарнірний ківш / вугільний / U-балка
Ківш з бічним розвантаженням / ківш для піску
Збільшена стріла
Система кондиціювання повітря
Обігрівач / Прилади та інструменти
Конструкція ROPS (захист при опракидуванні)
 

Фронтальні навантажувачі SEM 656D HL добре себе зарекомендували у роботі в гранітних, піщаних, глиняних кар’єрах, на вугільних шахтах, металургійних підприємствах, заводах, комунальних службах, агрофірмах та фермах, у будівництві тощо.

Вибираєте собі надійного помічника – зателефонуйте нам. Наші фахівці допоможуть Вам вибрати оптимальний для Вас фронтальний навантажувач SEM, а також підкажуть характеристики фронтального навантажувача SEM656D HL та підберуть найекономічніший спосіб доставки у Ваш регіон. Ми чекаємо на Ваші дзвінки!