Віброкоток SEM 522


Опис

Дорожній коток SEM 522 використовується в широкому спектрі робіт з будівництва автомобільних і залізничних доріг та інших об’єктів цивільного, промислового і гідротехнічного будівництва.

Система вібрації:

Встановлена ​​всередині ущільнювального барабана ексцентрична конструкція запатентована компанією Caterpillar відрізняється підвищеною частотою і амплітудою вібрації. Завдяки цьому дорожній коток характеризується прекрасною продуктивністю і здатний ефективно виконувати роботи з ущільнення будь-яких дорожній покриттів. Ефективна система контролю обертів двигуна і частоти вібрації забезпечує оптимальний рівень споживання палива.

Двигун:

Надійний німецький дизель Weichai Deutz з новою системою проміжного охолодження забезпечує дорожні котки потужністю, достатньою для роботи в найважчих умовах. Система подвійної фільтрації палива забезпечує низьку залежність машини від якості пального і сприяє збільшенню інтервалів технічного обслуговування і загального ресурсу роботи двигуна.

Гідросистема:

Замкнута гідросистема, встановлена ​​на дорожній коток SEM 522, відрізняється високоміцними комплектуючими виробництва Caterpillar і має надійні ущільнювальні сполуки конусного типу. Потужні гідравлічні насоси забезпечують ефективну роботу системи вібрації протягом тривалого терміну.

Трансмісія і ходова частина:

Дорожній коток оснащений ефективною трансмісією механічного типу з електрогідравлічним керуванням. Конструкція моста відрізняється наявністю диференціала, що самоблокується. Система контролю величини обертаючого моменту на протилежних колесах при необхідності автоматично активує блокування диференціала і не допускає прослизання.

Система охолодження:

Завдяки ефективній системі охолодження дорожній коток характеризується широким діапазоном допустимої температури навколишнього середовища. Продумана конструкція забезпечує прямий доступ для контролю рівня охолоджуючої рідини.

Технічні характеристики віброкатка SEM 522
Статичне лінійне навантаження, Н/см 507
Експлуатаційна маса, кг 22 000
Розміри (ДхШхВ), мм(mm) 6250 х 2350 х 31125
 
Двигун
Номінальна потужність, кВт 140
Частота обертання, об/хв 2 000
 
Система вібрації
Частота – Висока / Низька, Гц 30/28
Амплітуда – Висока / Низька, мм 2/1
Збуджуюча сила – Висока / Низька, кН 374/215
 
Валець
Ширина, мм 2 130
Діаметр, мм 50
Товщина стінки, мм 1 600
 
Місткість заправних ємностей
Паливний бак, л 262
Обсяг мастильного бака гідросистеми, л 80
 
Шини
Розмір 20.5-25
 
Швидкості
Робоча швидкість, км/год 2,98
Друга швидкість, км/год 5,88
Макс. швидкість, км/год 9,60
Кут повороту ±12°
Кут повороту керуючих коліс ±33°
Зовнішній радіус повороту, мм 6 350
Макс. нахил поверхні, % 34
 

Дорожній коток SEM 522 чудово працює у парі з Тягачем HOWO А7 4х2.
Ми чекаємо на Ваші дзвінки!