Віброкоток SEM 520


Опис

Дорожній коток SEM 520 відрізняється використанням запатентованої технології Cat, завдяки якій досягаються неперевершена швидкість і якість ущільнення. Володіючи потужним двигуном коток здатний ефективно долати круті схили з кутом до 34°, а висока стійкість дозволяє машині працювати на нерівних ділянках з кутом нахилу 15°.

Система охолодження:

Дорожній коток оснащений ефективною системою охолодження, запозиченою у компанії Caterpillar. Продумане розташування бака з охолоджувальною рідиною забезпечує безпосередній прямий доступ для контролю рівня рідини в системі, що знижує потенційний ризик відсутності необхідної кількості охолоджувальної рідини.

Ходова частина:

На дорожній коток встановлюється міст надійної системи блокування диференціала, конструкція якого забезпечує постійний контроль величини обертаючого моменту на колесах протилежних опор і не допускає пробуксовування. Трансмісія Hangzhou з електрогідравлічним керуванням забезпечує легке управління і швидку зміну напрямку руху.

Система вібрації:

Конструкція системи вібрації, що виготовляється за ліцензією Caterpillar, забезпечує дорожній коток SEM 520 високою якістю ущільнення і дозволяє демонструвати високу продуктивність. Ефективна робота вібросистеми гармонійно доповнюється потужною конструкцією ущільнюючого барабана, товщина якого становить 50 мм, на відміну від найбільш поширених 40 міліметрових барабанів.

Кабіна оператора:

Дорожній коток даної моделі комплектуються однією з кращих у своєму класі кабіною оператора. Чудовий огляд робочої зони, зручність і легкість управління ідеально доповнюються комфортабельним робочим кріслом оператора, що сприяє підтримці високої продуктивності протягом всієї робочої зміни. Ефективна система вентиляції і кондиціонування підтримує всередині кабіни свіже повітря оптимальної температури.

Двигун:

Надійний дизельний двигун Weichai DEUTZ (Німеччина) обладнаний проміжним охолоджувачем характеризується високою ефективністю і низьким рівнем токсичності вихлопних газів. Завдяки цьому дорожній коток відповідає вимогам еко-стандартів рівня Stage 2.

 
Технічні характеристики віброкатка SEM 520
Статичне лінійне навантаження, Н/см 461
Експлуатаційна маса, кг 20 000
Розміри (ДхШхВ), мм(mm) 6250 х 2350 х 3200
 
Двигун
Номінальна потужність, кВт 129
Частота обертання, об/хв 2 000
 
Система вібрації
Частота – Висока / Низька, Гц 30/28
Амплітуда – Висока / Низька, мм 2/1
Збуджуюча сила – Висока / Низька, кН 360/208
 
Валець
Ширина, мм 2 130
Діаметр, мм 50
Товщина стінки, мм 1 600
 
Місткість заправних ємностей
Паливний бак, л 262
Гідробак, л 80
 
Шини
Розмір 20.5-25
 
Швидкості
Робоча швидкість, км/год 2,98
Друга швидкість, км/год 5,88
Макс. швидкість, км/год 9,60
Кут повороту ±12°
Кут повороту керуючих коліс ±33°
Зовнішній радіус повороту, мм 6 350
Макс. нахил поверхні, % 34
 

Дорожній коток SEM 520 чудово працює у парі з тягачем HOWO 4х2.
Ми чекаємо на Ваші дзвінки!