Переробка твердих побутових відходів


Тверді побутові відходи (ТПВ) є сумішшю органічних і неорганічних компонентів складного морфологічного складу, багато з яких потрапляють у категорію відходів після разового використання. Як цінні компоненти практикується виділення макулатури, пластмаси, скла, металів та ін. Компоненти можна виділити шляхом механічної сепарації та ручного сортування матеріалів. Також технологічний цикл переробки побутових відходів включає такі основні стадії: дроблення (подрібнення), гуркотіння (розподіл на фракції по крупності), магнітну сепарацію (витяг металу). Додатково до цих використовуються спеціальні методи сепарації: пакетування, брикетування, термічна переробка.

«Дробмаш» виробляє та постачає обладнання для всіх основних стадій переробки ТПВ: механічного та ручного сортування, дроблення, гуркотіння, магнітної сепарації.

Устаткування може бути змонтоване як у відкритому майданчику, і у приміщенні. У Нижегородській області установка переробки побутових відходів «Дробмаш» діє на полігоні в Борському районі. Лінія дозволяє збільшити обсяги використання вторинних ресурсів (після сортування вони вирушають на переробку на низку підприємств області). Крім того, термін промислової експлуатації звалища зросте вдвічі-втричі.

Технологічна схема установки для переробки твердих побутових відходів (ТПВ)

Пропускная способность, м³/ч40
Мощность двигателей,  кВт135
Масса оборудования,  т28
Размер площадки под установку , м10х45

Обладнання ТДСУ:

1. Живильник пластинчастий 1049204-10 на рамі.
2. Станція розділова СРБ-1 з кількістю робочих майданчиків – 8.
3. Дробарка молоткова ДРО-577 на рамі.
4. Конвеєр ДРО-913 (2 шт.).


Схожа техніка