Фронтальний навантажувач SEM 669 B


Бренд SEM виробництва CATERPILLAR (QINGZHOU) Ltd. є власністю компаній CATERPILLAR, що дозволяє техніці SEM користуватися передовим досвідом та технологіями CATERPILLAR.

Фронтальний навантажувач SEM 669 B Виготовлений виключно для зарубіжних ринків з використанням програмних технологій САТ (Катерпілар). Спочатку при плануванні та виробництві в конструкцію машини було закладено підвищений запас міцності робочих деталей та конструкції в цілому. Тому надійність, довговічність, ремонтопридатність, простота керування машиною (координатна ручка керування – пілотне керування) та швидкість обслуговування фронтального навантажувача SEM 669 B підтверджена багатьма позитивними відгуками власників SEM у різних країнах світу. Навантажувач відмінно працює у гірничодобувній галузі (шахти, кар’єри тощо), у будівельній галузі, у сільському господарстві, у лісозаготівельній галузі та нафтогазовидобувних та інших галузях.

Двигун:
У базовій версії навантажувач комплектується двигателем C6121 (Аналог легендарного двигуна Caterpillar 3306B) виробництва Shanghai Diesel Engine Co., Ltd. Дизельний двигун C6121 є продовженням двигуна, що випускався раніше американською компанією Caterpillar. Тому при випуску цієї моделі використовуються всі технологи виробництва, прийняті відомим світовим брендом Caterpillar. Крім цього, компанія Shanghai Diesel при розробці та збиранні двигуна C6121 використовує і деякі оригінальні запчастини американського виробництва, що свідчить про високу якість та надійність. У результаті сучасна версія двигуна Shanghai Diesel C6121 являє собою високотехнологічний дизельний мотор, що має високу надійність, потужність і тривалий період безаварійної експлуатації.

Трансмісія:
Коробка передач сучасної конструкции SEM (розроблені спільно з Caterpillar) з проміжними валами та перемиканням під навантаженням. Фактично – коробка-автомат з великим вибором передач (для роботи та для перегонів, всього 4 передачі), що позитивно впливає на продуктивність роботи навантажувача, а також суттєво знижує витрату палива. Робочі шестерні трансмісії збільшених розмірів мають високий термін служби та призначені для роботи у важких умовах (Heavy Duty applications).

Гідравлічна система:
Більшість компонентів гідросистеми (шланги, керуючі та робочі клапани тощо) SEM виготовлена ​​на підприємстві Caterpillar Wuxi Co., Ltd. — ті, що поставляються на конвеєри заводів CAT. Збалансована гідравлічна система за технологією CATERPILLAR дає відчуття легкості та точності керування. Два роздільні шестерні гідронасоси PERMCO (США) з регулюванням продуктивності по навантаженню, з пріоритетом контуру рульового управління. Тиск гідросистеми сягає 18 МПа, зусилля відриву перевищує 21 тонну.

Мости:
Провідні мости навантажувачів SEM (Розроблені спільно з Caterpillar) удосконалені для роботи у важких умовах (Heavy Duty applications). Робочі шестерні мостів збільшених розмірів із великим передатним числом мають найвищий термін служби.

Технічні характеристики фронтального навантажувача SEM 669 B
 
Номінальна вантажопідйомність 6 000 кг
Робоча маса 19 600 кг
Ємність ковша 3.3 — 5.5 m³
габаритні розміри ДхШхВ (mm) 8440*3075*3410
 
Двигун
Номінальна корисна потужність 175 кВт при 2200 об/мин
Модель WD10G240E11 — Stage 1
Діаметр циліндра 126 mm
Хід поршня 130 mm
Об `єм 9.73 л.
Макс. обертаючий момент 950 Нm
 
Робочі характеристики
Тягове зусилля на колесі 187 кН
Зусилля відриву 206 кН
Навантаження при перекиданні 121 кН
 
Гідравлічна система
Модель Пілотне керування
Поточний насос 113 мл/об
Тиск у системі 18 MПa
Час гідравлічного циклу
    Підйом 5.3 сек
      Розгрузка 1.2 сек
    Опускання (порожній, завантаження) 3.7 сек
Сумарно 10.2 сек
 
Рульове управління
Кут повороту (пр./лев.) 38°
мін. радіус повороту по задньому колесу 6 298 mm
мін. радіус повороту по ковшу 7 108 mm
 
Міст
Марка SEM — B
Передній Фіксований із супортами
Задній Фіксований на хиткій рамі
Макс. кочення колеса коливання ± 11°
 
Гальмівна система
Робоче гальмо Сухий та пневмогідравлічний з супортами
Гальмо стоянки Барабан, пружинний з пов. скиданням
 
Коробка передач
Марка SEM TR200/B-YJ375
Тип Проміжний вал, перемикання під навантаженням
Швидкість
  Вперед 1 8.1 км/ч
  Вперед 2 15.2 км/ч
Вперед 3 23.4 км/ч
Вперед 4 40.9 км/ч
  Назад 1 8.1 км/ч
  Назад 2 15.2 км/ч
Назад 3 23.4 км/ч
Назад 4 40.9 км/ч
 
Технічні обсяги
Паливний бак 273 л
Система охолодження 45 л
Змащення двигуна 19 л
Олія для г/трансформатора та коробки передач 55 л
Диференціали та бортові передачі
   Передній 40 л
   Задній 40 л
Гідравлічний бак 140 л
 
Шини
Типорозмір 23.5 — 25
Кількість шарів корду 20
Тип текстури L3/E3
Тиск Передні 392 кПa/Задні 342 кПa
 

Фронтальні навантажувачі SEM 669 B добре зарекомендували себе в роботі в гранітних, піщаних, глиняних кар’єрах, на вугільних шахтах, металургійних підприємствах, заводах, портах, агрофірмах і фермах, у будівництві і т.д.

Вибираєте собі надійного помічника – зателефонуйте нам. Наші фахівці допоможуть Вам вибрати оптимальний для Вас фронтальний навантажувач SEM, а також підкажуть характеристики фронтального навантажувача SEM 669 B та підберуть найекономічніший спосіб доставки у Ваш регіон. Ми чекаємо на Ваші дзвінки!