Фронтальний навантажувач SEM 656 D


Бренд SEM виробництва CATERPILLAR (QINGZHOU) Ltd. є власністю компаній CATERPILLAR, що дозволяє техніці SEM користуватися передовим досвідом та технологіями CATERPILLAR.

Фронтальний навантажувач SEM 656 D — один із найпопулярніших продуктів SEM, користуються більшою популярністю у всьому світі. SEM 656 D виготовлений виключно для зарубіжних ринків з використанням програмних технологій САТ (Катерпіллар). Спочатку при плануванні та виробництві в конструкцію машини було закладено підвищений запас міцності робочих деталей та конструкції в цілому. Тому надійність, довговічність, ремонтопридатність, простота керування машиною (координатна ручка управління — пілотне керування) та швидкість обслуговування фронтального навантажувача SEM 656 D повалена багатьма позитивними відгуками власників SEM у різних країнах світу. Навантажувач відмінно працює у гірничодобувній галузі (шахти, кар’єри тощо), у будівельній галузі, у сільському господарстві, у лісозаготівельній галузі та нафтогазовидобувних та інших галузях.

Двигун:
У базовій версії навантажувач комплектується двигуном WD610G.220 Виробництво Weichai Power Co. Ltd (один з найбільших світових виробників з кращим ливарним виробництвом на території Азії) з турбонаддувом та безпосереднім упорскуванням. Двигун володіє високим крутним моментом на низьких оборотах, низьким рівнем шуму та сучасною системою упорскування палива, що дозволило суттєво скоротити витрату палива. Одночасно з відмінними технічними характеристиками даний двигун має високу надійність експлуатації. В опції клієнт може вибрати двигун С6121 (аналог двигуна Caterpillar 3306B).

Трансмісія:
Коробка передач сучасної конструкції SEM (розроблені спільно з Caterpillar) з проміжними валами та перемиканням під навантаженням. Фактично – коробка-автомат з великим вибором передач (для роботи та для перегонів, всього 4 передачі), що позитивно впливає на продуктивність роботи навантажувача, а також суттєво знижує витрату палива. Робочі шестерні трансмісії збільшених розмірів мають високий термін служби та призначені для роботи у важких умовах (Heavy Duty applications).

Гідравлічна система:
Більшість компонентів гідросистеми (шланги, керуючі та робочі клапани тощо) SEM виготовлена ​​на підприємстві Caterpillar Wuxi Co., Ltd. — ті, що поставляються на конвеєри заводів CAT. Збалансована гідравлічна система за технологією CATERPILLAR дає відчуття легкості та точності керування. Два роздільні шестерні гідронасоси PERMCO (США) з регулюванням продуктивності по навантаженню, з пріоритетом контуру рульового управління. Тиск гідросистеми сягає 19 МПа, зусилля відриву сягає 19 тонн.

Мости:
Провідні мости навантажувачів SEM (Розроблені спільно з Caterpillar) удосконалені для роботи у важких умовах (Heavy Duty applications). Робочі шестерні мостів збільшених розмірів із великим передатним числом мають найвищий термін служби.

Технічні характеристики фронтального навантажувача SEM 656 D
Номінальна вантажопідйомність 5,000 kg
Експлуатаційна маса 17,100 kg
Місткості ковшів 3.0 — 4.5 m³
Габаритні розміри ДхШхВ (mm) 8247*3050*3416
Двигун
Номінальна корисна потужність 162kW @2200rpm
Модель WD615G.220
Діаметр циліндра 121 mm
Хід поршня 152 mm
Робочий об’єм двигуна 9.73 L
Макс. обертаючий момент 860 Nm
Робочі характеристики
Тягове зусилля на колесі 152 kN
Зусилля відриву 186 kN
Навантаження при перекиданні 102 kN
Гідравлічна система
Модель Пілотне керування
Поточний насос 97 мл/об
Тиск у системі 16 MПa
Час гідравлічного циклу
Підйом 5.87 с.
Розгрузка 1.11 с.
Опускання (порожній, завантаження) 4.4 с.
Всього 11.38 с.
Рульове управління
Кут повороту (ліворуч/праворуч) 38°
Мін. радіус повороту по задньому колесу 6 213 mm
Мін. радіус розвороту по краю ковша 6 942 mm
Міст
Бренд SEM-A
Передній Фіксований із супортами
Задній Фіксований на хиткій рамі
Максимальні кути кочення вагання ± 11°
Гальмівна система
Робоче гальмо: Сухий, з пневмогідравлічними супортами
Гальмо стоянки Барабан, пружинний з пов. скиданням
Коробка передач
Бренд SEMTR100/B-YJ375
Тип Проміжний вал, перемикання під навантаженням
Швидкість
Вперед 2 8.9 км/ч
Вперед 2 16.5 км/ч
Назад 1 8.9 км/ч
Назад 2 16.5 км/ч
Вперед 3 25.5 км/ч
Вперед 4 44.5 км/ч
Назад 3 25.5 км/ч
Назад 4 44.5 км/ч
Технічні обсяги
Паливний бак 297 л
Система охолодження двигуна 45 л
Система змащення двигуна 19 л
Система гідротрансформатора та коробки передач 55 л
Система мастила диференціалів та головних передач:
Передні 40 л
Задні 40 л
Бак гидросистеми 297 л
Шини
Розмір 23.5 — 25
Кількість шарів корду 16
Тип шини по навантаженню L3/E3
Робочий тиск Передние 400 кПa/Задние 350 кПa
Додаткове обладнання / Опції
Diz. двигун (1 ступінь) Shanghai C6121
Diz. двигун (1 ступінь) Shanghai C6121 Cert. ФКФС
Мост Meritor / ківш посилений
Шарнірний ківш / вугільний / U-балка
Ківш з бічним розвантаженням / ківш для піску
Збільшена стріла
Система кондиціювання повітря
Обігрівач / Прилади та інструменти
Конструкція ROPS (захист при опракидуванні)

Фронтальні навантажувачі SEM 656D добре зарекомендували себе в роботі в гранітних, піщаних, глиняних кар’єрах, на вугільних шахтах, металургійних підприємствах, заводах, комунальних службах, агрофірмах і фермах, у будівництві і т.д.

Вибираєте собі надійного помічника – зателефонуйте нам. Наші фахівці допоможуть Вам вибрати оптимальний для Вас фронтальний навантажувач SEM, а також підкажуть характеристики фронтального навантажувача SEM 656 D та підберуть економічний спосіб доставки у Ваш регіон. Ми чекаємо на Ваші дзвінки!