Автогрейдер SEM 919
Бренд SEM виробництва CATERPILLAR (QINGZHOU) Ltd. є власністю компаній CATERPILLAR, що дозволяє техніці SEM користуватися передовим досвідом та технологіями CATERPILLAR.

Двигун: Потужний дизельний двигун Shanghai D9 з робочим об’ємом 8,8 л характеризується високою економічністю і зниженим рівнем токсичності вихлопних газів, відповідного 2-й нормі Stage 2. Автогрейдери даної моделі здатні розвивати потужність до 190 к.с., а вдосконалена ефективна система охолодження двигуна дозволяє експлуатувати машину в діапазоні температури навколишнього середовища від -40° до + 50°.

Гідравлічна система: Автогрейдер оснащений потужною гідравлічною системою, яка забезпечує ефективну роботу стандартного і додаткового гідравлічного обладнання. Чутлива до навантаження гідросистема дозволяє максимально ефективно витрачати потужність, що виробляється двигуном. Виготовлені на заводах CAT компоненти забезпечують плавність і ефективність роботи гідросистеми.

Трансмісія: Установлювана на автогрейдери дев’яти-ступінчаста трансмісія (6F/3R) дозволяє розвивати максимальну швидкість 40 км/год. Удосконалена конструкція з проміжним валом забезпечує перемикання передачі під навантаженням, що зберігає корисну потужність двигуна на найважчих режимах роботи.

Кабіна оператора: Автогрейдер SEM 919 оснащується комфортабельною кабіною оператора, розташованою на передній рамі, завдяки чому забезпечується найбільш оптимальний огляд робочої зони. Електрогідравлічний привід органів управління робить роботу з відвалом кращою в своєму класі.

Технічні характеристики автогрейдера SEM 919
 
Вага, кг 17 640
Ширина відвалу, мм 3 974
Розміри ДхШхВ, мм 11100х2740х3360
Макс.тягова сила, кН ≥ 78
 
Двигун
Потужність двигуна, кВт 140
Модель Shanghai Diesel D9 — Stage 2
Робочий об’єм, л 8,82
Обертаючий момент, Нм 720
 
Робочий діапазон відвалу
Макс.висота над поверхнею, мм 475
Макс.глибина зрізу, мм 715
Макс.нахил верхньої частини відвалу — вперед 40°
Макс.нахил верхньої частини відвалу — назад
 
Шини
Розмір 17,5-25
 
Гідравлічна система
Робочий тиск, МПа 22
Тип контуру Система чутлива до навантаження
 
Керування
Кут повороту передньої вісі вліво/вправо 47,5°
Мін. радіус розвороту, м ≤ 7,8
 
Парні вісі
Кут кочення передньої вісі 15°
Кут кочення задньої вісі 25°
 
Трансмісія
Модель 6WG180
Макс. швидкість, км/год 40
 

Вибираєте собі надійного помічника – зателефонуйте нам. Наші фахівці допоможуть Вам вибрати оптимальний для Вас автогрейдера SEM, а також підкажуть характеристики автогрейдера SEM 919 та підберуть економічний спосіб доставки до Вашого регіону. Ми чекаємо на Ваші дзвінки!