Агрегат для утилізації опор контактної мережі МКУ-1


МодельРазмер утилизируемых изделий, наибольший, ммПроизводительность, опор/чУстановленная мощность, кВтМасса, тГабаритные размеры L x b x h, мм
МКУ-1А600 х 600 х 14000не менее 460 5425260х12000х5500

Комплекс використовується для утилізації залізобетонних опор ліній електропередач, а також для переробки пустотілих залізобетонних виробів розміром 0,6 х 0,6 х 16 м.

У конструкції агрегату використано унікальні технічні рішення. Основний робочий механізм МКУ є щокову дробарку з горизонтально розташованою камерою дроблення, де в якості нерухомої плити використовується вбудований в станину пластинчастий живильник, що здійснює одночасно розвантаження матеріалу з дробарки. Як завантажувальний пристрій використовується скребковий конвеєр. Металеві елементи з дробарки видаляються витяжним механізмом. В результаті переробки опор виходить щебінь фракцій 0-77 мм та повністю очищена від бетону арматура.

Агрегат транспортується на місце роботи на залізничній платформі та встановлюється для роботи прямо над залізничними коліями на спеціальних опорах, після чого платформа виводиться з-під агрегату. Стовпи завантажуються краном, а відведення готового щебеню проводиться конвеєром із нижньої частини агрегату.


Схожа техніка