Агрегат для переробки будівельних відходів ДРО-716А


Модель агрегатаРазмер куска исходного материала, наибольший, ммМощность электро-приводов, кВтМасса, тОборудование в составе агрегатовГабаритные размеры L x b x h, мм
ДРО-716А4258432Щековая дробилка ДРО-693, вибропитательпитатель, виброгрохот, железоотделитель*, конвейеры13000х4500х4400

* не вимагає спорудження фундаменту

Агрегат складається з живильника з бункером, колосникового гуркоту, щокової дробарки, вбудованих розвантажувальних конвеєрів, залізовідділювачів та призначений для переробки кам’яних та залізобетонних елементів зносу будинків з отриманням несортованого щебеню та відділенням металевих елементів. Крім того, ДРО-716А може бути використаний як первинний агрегат для переробки гравійно-піщаних сумішей із вмістом піску та дрібних фракцій гравію не більше 15-20%, і для природного каменю, якщо у вихідному продукті міститься досить велика кількість дрібних фракцій або включень .

Завантаження агрегату здійснюється ковшовим навантажувачем чи екскаватором. Вихідний матеріал подається живильником на гуркіт, де проводиться відсівання дрібних фракцій. Не пройшов через колосники гуркоту матеріал надходить у щокову дробарку, розвантаження якої здійснюється за допомогою вбудованого конвеєра. Дрібні фракції з-під гуркоту видаляються бічним транспортером. Агрегат легко транспортується та не потребує спорудження потужних фундаментів. Для його встановлення достатньо бетонних плит, рівного забетонованого або асфальтного майданчика, що значно зменшує витрати на монтаж та прискорює пуск машини в експлуатацію.
Фактична продуктивність агрегату ДРО-716А залежить від встановленого розміру розвантажувальної щілини входить до складу агрегату щокової дробарки і може змінюватись від 30 до 50 м³/год.


Схожа техніка